MATSERVIS MED KAFFESERVISDELAR, 53 delar, porslin, Eschenbach Bavaria, 1900-talets första hälft.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 stora assietter, 8 mindre assietter, 6 uppläggningsfat, 2 karotter, terrin, kaffekanna, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål.

Bruksslitage med smärre nagg.

Utropspris
1 300 SEK