Tillbaka
37405
MATSERVIS MED KAFFESERVISDELAR
53 delar, porslin, Eschenbach Bavaria, 1900-talets första hälft.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 stora assietter, 8 mindre assietter, 6 uppläggningsfat, 2 karotter, terrin, kaffekanna, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål.

Konditionsrapport

Bruksslitage med smärre nagg.

Följerätt
Nej

Transport

Hemleverans och till ombud

Begär prisuppgift
Frakt Till våra utlämningsställen i Göteborg, Helsingfors och Malmö.
Vid eventuella skillnader mellan olika språkversioner har den svenska versionen företräde.

505665 bukobject
  • 505665 thumb
  • 505667 thumb
  • 505669 thumb
  • 505671 thumb
  • 505673 thumb
  • 505675 thumb
Auktionen avslutades:
CEST

Utropspris: 1 300 SEK

Slutpris

0

Bevakningspriset är ej uppnått

Budhistorik (0 bud)

Få prisuppgift på transporter inom Sverige och Finland. Direkt hem till dig, till ombud eller ett av våra andra auktionshus. Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis. Observera att leveransadress vid eventuell hemtransport måste vara densamma som du angett som din fakturaadress vid betalning med Klarna.

SE-
    Vi saknar för närvarande en prisuppgift för hemleverans av detta föremål till ditt angivna land eller postnummer. Kontrollera uppgifterna eller kontakta oss för prisuppgift.
    * Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    När betalning av föremålet görs via Klarna kan hemleverans endast beställas till vid betalningstillfället av Klarna godkänd adress.