MATSERVIS MED KAFFESERVISDELAR
53 delar, porslin, Eschenbach Bavaria, 1900-talets första hälft.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 stora assietter, 8 mindre assietter, 6 uppläggningsfat, 2 karotter, terrin, kaffekanna, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål.

Konditionsrapport

Bruksslitage med smärre nagg.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    505665 bukobject
    • 505665 thumb
    • 505667 thumb
    • 505669 thumb
    • 505671 thumb
    • 505673 thumb
    • 505675 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 300 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)