BARBIE, KLÄDER samt ACCESSOARER, Midge 1962.

"Midge" märkt Mattel Inc. 1958.
Jumpin´jeans och topp.
Campus Belle -klänning.
På konstutställning -dräkt samt tavla.
Balens drottning -aftonklänning.
Baddräkt, röd.
Fodralklänning, gul.
Underkjol.
Skor, 4 par, stövlar, handspegel, 3 handväskor, bälte, scarf.
Originalförpackning, diverse kataloger.

Bruksslitage, smärre skador.

Utropspris
300 EUR