VÄGGLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, större modell, höjd 95 cm.

Stomme av mässing. Behängda med prismor. För 3 ljus vardera. Höjd 95. Bredd 55 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
10 000 SEK