Jan lievens

(Holland, 1607-1674)
Jan lievens
(Holland, 1607-1674)

LIEVENS, JAN, hans art. Olja på pannå.

Äldre man. 25 x 19.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK