SERVISDELAR, porslin, 21 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen och B&G.

Terrin med lock, ytterfoder, 2 fat, gallerskål, 3 små djupa tallrikar, 5 djupa tallrikar, 3 små tallrikar, 3 mattallrikar, 2 saltkar. Större fat, helblont, diameter 28 cm.

Naggar. Lagningar. Sprickor. 1:a samt 2:a sort. Proppar saknas till saltkar. Gallerskålen med lagade/senare hänklar.

Utropspris
3 500 SEK