DIADEM, 5st, silver och stenar, bla Michelsen, Stockholm, 1950/60-tal. Totalvikt 78,2g.

2 med cabochonslipad kattöga, ett med gröna stenar, sterling silver, Michelsen, Stockholm, 1959. Ett med imitationspärlor, Atelje Chanson, Stockholm, 1959. Ett med vita stenar, ej stämplat.

Pärlor med skador.

Utropspris
1 500 SEK