Smycken
376281

HALSSMYCKE, ARMRING samt RING, silver, Kultakeskus, Kaarinan Kulta 1900-tal. Vikt 48 g.

Halssmycke: Liisa Vitali, Kultakeskus, nyproduktion, längd: 44 cm.
Armband: Kaarinan Kulta, Åbo 1967, 19 cm.
Ring: silver samt klar sten, Kaarinan Kulta, Åbo 1973. Storlek 17.

Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR