SPEGEL / RAM, förgylld, Ryssland ca 1900.

Innerram till ikonskåp. Fasettslipad spegel.
Yttermått 50x55 cm. Innermått 31x36 cm.

Skador och renoverad.

Utropspris
200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

260. Nordiska Kompaniet, skrivbord, specialbeställd variant av modell "Caesar", 1943.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK