MATSILVER, silver och sterlingsilver, 126 delar, modell "Diana", GAB och C G Hallberg 1930-60-tal. Tot vikt c:a 5.000 g.

12 fiskgafflar, 12 fiskknivar, 19 bordsgafflar, 7 bordsknivar, 12 matknivar, 18 bordsskedar, 12 dessertgafflar, 12 dessertknivar, 12 teskedar, 2 marmeladskedar, 2 olika serveringsgafflar, 1 ostkniv, 2 snarlika såsslevar, 1 strösked, 1 ragusked, 1 soppslev.

Bruksslitage.

Utropspris
15 000 SEK