Smycken
376988

RINGAR 2 st, 18k guld samt onyx, Hallbergs respektive Henrik Högberg, 1900-tal. Vikt 10 g.

Ring, 18k guld samt onyx, Henrik Högberg, Sollefteå, 1926, storlek 21,25/66. Ring, 18k guld samt onyx, Hallbergs Stockholm, 1969, storlek 16,5/52.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK