PARTI GLASFÖREMÅL, 6 delar, Lalique, Frankrike.
Sittande kvinna med gås. 2 skålar. Blomma. Glas/värmeljushållare. Ask med lock. Signerade "Lalique France". Höjd 3,5-11,5cm.
Slitage. Repor.