Smycken
377541

RING, platina, rubin och briljanter, svenska stämplar, KGR, 1999.

Oktogonal rubin, fasetterad, ca 2,20 ct. 2 baguetteslipade briljanter ca 0,22 ct. Ringstorlek 16/50,5.

Ringskena med mindre slitage.

Utropspris
15 000 SEK