ARMBANDSUR, dam, band 18k guld, Seiko, doublé, 1970-80-tal. Totalvikt 18,9g.

Doublé, bakboett i stål, quartz, glas, refnr. 1400-7030. Längd 25mm. Armband, X-länk, 18k guld. Total längd 18cm.

Länk med slitage, ställvis kraftigt. Ur ej funktionstestat, repor, slitage. En säkerhetsåtta saknas.

Utropspris
2 500 SEK