Madeleine Pyk – en samling F769

PARTI LEKSAKER, 27 delar, bland annat Schuco och Dinky toys, 1900-tal.

Bland annat "Schuco Avståndsstyrda bilen 3000", "Somerville models Volvo Amazon", "Dinky Toys No 290 Double Deck Dunlop Bus" med mera. Längd 4,5-26 cm. Höjd 2-7 cm.

Ej genomgånget. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Lackskador. Anlöpningar.

Utropspris
2 000 SEK