Fanerad med gul björk. Nedfällbar klaff med skrivinredning. En låda över och 3 under klaff. Beslag av ben. Längd 120. Djup 51. Höjd 128 cm. Nyckel finns.
Spricka i sida. Smärre fanerskador. Ett löst beslag medföljer. Kantskada på låda.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.