AXEL BORG

Olja på duk, signerad och daterad 1877.

Man med flöjt. 80 x 63 cm.

Konditionsrapport

Repor. Några färgbortfall.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8515441 bukobject
    • 8515441 thumb
    • 8515443 thumb
    • 8515442 thumb
    • 8516978 thumb
    • 8515444 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss