AXEL BORG
Olja på duk, signerad och daterad 1877.

Man med flöjt. 80 x 63 cm.

Konditionsrapport

Repor. Några färgbortfall.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8515441 bukobject
    • 8515441 thumb
    • 8515443 thumb
    • 8515442 thumb
    • 8516978 thumb
    • 8515444 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 14 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)