ARMBANDSUR, 18k guld, Jaeger-LeCoultre, Memovox, automatisk, korridorlänk förgyllt silver, 1950/60-tal.

Herrklocka. Automatisk, väckarfunktion, guldfärgad urtavla, stavindex, plexiglas, två knappar utan logo, diameter 37mm. Boettnr A713918. Band, Korridorlänk, förgyllt silver, längd 20,5cm.

Slitage. Kraftigt slitage på knapp och krona. Repor på bakboett. Urtavla och visare med anlöpning. Flourscerande punkter med skador.

Utropspris
20 000 SEK