SKRIVBORDSSET, 3 delar, mässing, Gusum, ljusstakar märkta: no 063. 1900-talets början.

Ljusstakar på kulfötter, höjd 20, kvadratiskt bläckställ på kulfötter, höjd 13.

Slitage och rispor.

Utropspris
2 500 SEK