Reinhold Felderhoff

(Tyskland, 1865-1919)
Reinhold Felderhoff
(Tyskland, 1865-1919)

REINHOLD FELDERHOFF, brons, signerad.

"Diana". Gjutarstämplar H. Noack, Berlin, Friedenau. Höjd 49 cm inkl marmorsockel.

Mindre slitage. Sockel med fotnaggar.

Utropspris
5 000 SEK