PARTI SILVER, 26 delar, bland annat GAB, Stockholm, 1963. Total vikt ca 1267g.

Ett par ljusstakar, askfat, 4 servettringar av olika typ, skål, 3 punschbägare, servettställ, remmare, snapsglas, 2 olika stora tallrikar, kaktång, 10 olika stora bägare. Höjd 3-13cm.

Bruksslitage. Anlöpningar. Repor. Minensgravyr. Ljusstakar samt askfat med fyllda fötter, ej inkluderade i vikt. Bucklor. Skador på ljusstakarnas fyllda fötter.

Utropspris
5 000 SEK