KAMERA samt TILLBEHÖR till Contaflex IV, Zeiss Ikon, 1900-talets mitt.

Tessar 1:28 f=50mm Carl Zeiss Nr. 1702322.
Tillbehör:
väska
fjärrutlösare
motljusskydd 1110 A28,5
Proxar f=0,2m A28,5
Bredd 12,5 cm, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage. Mekanisk funktion ej testad.

Utropspris
200 EUR