BOKPARTI STRINDBERG, 17 vol, bla "Svarta fanor", Stockholm 1907.

Även bla "Fagervik och Skamsund", "Trefaldihetsnatten", "Till Damaskus", "Tschandala". Pappersband.

Slitage, några dubletter, skador på flertalet band, ett saknar främre omslag. Ej genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK