382629

MATTA, Bochara. 180 x 125 cm.

Matta, bochara. 180 x 125 cm.
Matta, bochara. 180 x 125 cm.

Oktogonmönster mot röd botten.

Slitage. Några fläckar. Smärre fransskador.

Utropspris
1 500 SEK