Axel Törneman

(Sverige, 1880-1925)
Axel Törneman
(Sverige, 1880-1925)

AXEL TÖRNEMAN, olja på duk, signerad och daterad 1912.

Motiv från Venedig. 58 x 48 cm.

Smärre repor.

Utropspris
8 000 SEK