FIGURINER, 3 st, porslin, bland annat med Meissenliknande märke, 1800-/1900-tal.

Kvinna i hatt med instrument, Höjd 31 cm. Sittande men med hatt och stav. Höjd ca 25 cm. Stående man spelandes fagott. Höjd 16 cm.

Nagg. Avslag. Lagningar. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK