CIGARETTETUI samt CIGARETTMUNSTYCKE, silver och ben, svenska importstämplar, 1900-tal.

Cigarettetui med räfflat ytmönster. 8 x 11,5 cm.
Cigarettmunstycke med räfflat ytmönster. Etui medföljer. Längd 10,5 cm.

Bruksslitage. Gravyr på insidan cigarettetui.

Utropspris
1 500 SEK