Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

38333
Jan Stenvinkel
(1933-1989)
Stenvinkel, jan, olja på pannå, monogramsign.

STENVINKEL, JAN, olja på pannå, monogramsign.

Vinterlandskap med rykande skorsten. 24 x 33.

Smärre repor.

Övrigt

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK