383374

RING, förgyllt sterling silver med rosenkvarts och briljantslipade turmaliner. 2000-tal.

Kulformad rosenkvarts, välvd skena med infattade olika färgade turmaliner, rosefärgad skena. Storlek 18/56.

Mindre slitage. Lätt oxidering på skena.

Utropspris
3 000 SEK