Smycken
383870

PARTI GULD, 8 delar 18k resp 9k. Vikt 23,5 resp 11,4g.

Broschnål med pärla, 3 släta ringar, hänge, armband pansarlänk. Armband, pansarlänk med turkoser 9k guld, ring med röd sten 9k guld.

Slitage. Nagg. Gravyr. Skador.

Utropspris
5 000 SEK