Madeleine Pyk – en samling F769

KUNGLIGT FOTO samt FOTOGRAVYR, 1 + 1, bl a signerad av hovfotograf Jaeger samt prinsessan Sibylla och daterad 1939.

Ett föreställande prinsessan Sibylla med egenhändig signatur och datering 1939. Denna är även signerad av hovfotograf Jaeger. Samtliga signaturer finns på själva fotografiet.(Bildstorlek ca 21,5 x 16 cm)
En fotogravyr föreställande drottning Victoria med tryckt signatur, Atelier Florman Foto. (Plåtstorlek ca 15 x 20 cm)

Ej examinerade ur ram.

Utropspris
1 500 SEK