DAMARMBANDSUR, Omega, guld 14K, Swiss made, 1900-talets mitt.

Damklocka. Urtavlans diameter 1,8 cm. Remmen svart läder samt sammet, längd 18,5 cm. Originalétui.

Ej funktionstestad. Gravering. Smärre bruksslitage.

Utropspris
320 EUR