Smycken
387190

FRACKKNAPPAR, 1 par, 18 k guld och MANCHETTKNAPPAR, förgyllt silver, liten diamant, Gustav Dahlgren, Malmö, 1929 o 1971.

Knappar med pärlemor och liten pärla. Manchettknapparnas längd 2,7 cm. Ett par udda knappar medföljer.

Manchettknappar med slitage på förgyllningen.

Utropspris
1 500 SEK