DÖRR, 1900-tal.

DÖRR, 1900-tal.

Innerdörr och vikbar jalusidörr i karm, välvd. Jalusidörr grönmålad, innerdörr vitmålad med överdel med öppningsbara fönster. Djup 14 bredd 116,5 höjd ca227.

Slitage. Skador. Handtag saknas. Hasp med skador.

Utropspris
4 000 SEK