Timo Ahola

(Finland, Född 1956)
Timo Ahola
(Finland, Född 1956)

TIMO AHOLA, fotografi, lambda från kinodia, a tergo signerad och daterad 1982 (-2007), numrerad 1/1.

"En dam i bussen". 48x70 cm.

Ytsmuts, kantnagg.

Utropspris
200 EUR