SKÅP, Louis Seizestil, 1900-tal.

Fanerat med mahogny. Intarsiadekor. Beslag och listverk av mässing. Låda. Dörr med bakomliggande hyllplan. Skiva av marmor. Bredd 99. Djup 43. Höjd 103 cm. Nyckel finns.

Smärre repor och märken. Nyckel finns.

Utropspris
7 000 SEK