KAMEROR, 2 st, Ikonta Zeiss Ikon samt Voigtländer Brillant LJUSMÄTARE, Ikophot Zeiss Ikon, 1900-talets första hälft.

Ikonta Zeiss Ikon; Zeiss-Opton Nr 690807 Tessar1:3,5 f= 75 mm. Väska medföljer.
Voigtländer Brillant Anastigmat Voigtar 1:3,5 F=7,5 cm Voigtländer Braunschweig. Väska medföljer.
Längd 7,5-13 cm, höjd 9,5-11.

Slitage, lösa delar. Ej genomgången. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR