Andreas Achenbach

(Tyskland, 1815-1910)
Andreas Achenbach
(Tyskland, 1815-1910)

ANDREAS ACHENBACH, olja på duk, signerad A Achenbach, otydligt daterad -55.

Figurer vid kajen. 32,5 x 40,5 cm.

Krackelyr.

Utropspris
12 000 SEK