JUKEBOX, Ami, modell 700, Grand Rapids Michigan, 1953.

Längd 85, djup 64, höjd 147.

Smärre slitage. Enstaka skador, knapp saknas. Ej funktionstestad. Enligt säljare fungerar den, men den går lite sakta och är inte stämd.

Utropspris
10 000 SEK