JALUSISKÅP, Åtvidabergs, 1900-tal.

EK, ekfanér. Lådor bakom dörrar. Lös benställning. Bredd 103, djup 40, höjd ca 143 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repa. Smärre och fanérskador.

Utropspris
1 500 SEK