BORD, The lane Furniture Co, Virginia, USA, 1900-talets andra hälft.

Benställning i aluminum, skivor i lövträ. Längd 70, bredd 71, höjd 68 cm.

Bruksslitage, stötmärken, ställvis blekt.

Utropspris
1 500 SEK