SKÅP PÅ BENSTÄLLNING, sent 1800-tal.

Ek, rikt skuren dekor, profilerat krön, låda, skåpsdörr med bakomliggande hyllinredning, kopplade ben. Bredd 68, djup 45, höjd 157 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, sprickor, renoverat samt kompletterat.

Utropspris
4 000 SEK