JOCKUM NORDSTRÖM

Färglitografi, signerad Jockum och numrerad 64/250.

"Every neighbor is a customer". Bladstorlek 60 x 84. Oramad.

Konditionsrapport

Smärre veck. Oramad.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8550027 bukobject
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 7 000 SEK

    Slutpris

    5 300
    556 EUR
    600 USD

    Budhistorik (29 bud)