BÖCKER, 2 st, "Zorn människan och konstnären" resp "Zorn tecknaren..." av Gerda Boëthius, Stockholm 1960 resp 1949.

Helfranska skinnband. Onumrerade upplagor.En av böckerna signerad i bläck av författaren.

Ej genomgången, smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK