KÄLKE och BANDYKLUBBA, 1900-talets första hälft.

Kälke märkt 'Grythyttan Racer', längd ca 112 cm. Klubba, märkt bl.a. 'Sirusklubban Nilsson Uppsala', längd ca 107 cm.

Slitage. Skador. Rost.

Utropspris
1 500 SEK