ÄGGKOPP, BÄGARE och SALTSKEDAR, 2 st, silver, finska stämplar, 1925-32. Vikt 46 g.

Invändigt förgyllda. Höjd 4 cm. Längd ca 7 cm.

Graveringar. Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR