SPEGEL, NK Bo, omkring 1900-talets mitt.

Kvadratisk spegel, vridbar. Hylla undertill. Stämpelmärkt. Höjd ca 61 cm.

Slitage. Lim/etikett rester på spegel.

Utropspris
1 500 SEK