393276

SOFFBORD, France & Son, 1060/70-tal.

Jakaranda/jakarandafanér. Rektangulär skiva. Längd 150, bredd 66, höjd 54 cm.

Slitage, ställvis blekt.

Utropspris
1 500 SEK