BESTICK, 29 delar, silver, svenska, norska och finska stämplar, 1900-tal. Vikt ca 320 gram.

11 kaffeskedar, Finland, med blomdekor. 6 kaffeskedar, Norge. 6 kaffeskedar, Norge. 4 förgyllda kaffeskedar, Finland. Brevöppnare samt kaktång, Sverige. Tångens längd 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK