2 x M. Viikinniemi Heinola 1970-tal.
Hänge, S. Miettinen Åbo 1970-tal.
Kors, Kultajalostamo Helsingfors 1948.
Halsked 75 cm, Helsingfors 1966.
"Kungsked" Kultamarket Hattula 1999.
Bruksslitage.