YXOR, ett par, samt SKÖLD, indopersiska, järn, 1800-talets slut/sekelskiftet 1800/1900-tal.

Dekor med mässing och koppar samt graveringar. Längd 84 cm. Diameter 44,5 cm.

Bruksslitage. Skador.

Utropspris
450 EUR